Chceli by sme poďakovať žiakom zo ZŠ Alexandra Dubčeka, ktorí sa rozhodli podporiť našu Adelku a venovali jej finančný obnos na rehabilitácie a hipoterpiu.

Touto formou chcem vysloviť veľké ĎAKUJEM- hlavne celej našej rodine. Všetci sú nám veľkou oporou, podporujú nás psychicky a aj finančne v Adelkiných úspechoch a všetko to robia s veľkou láskou.

Ďaľšie poďakovanie patrí celému tímu lekárov neonatologickej kliniky v nemocnici Nové Zámky, ktorí nám našu malú dcérku zachránili a spolu s úžasnými sestričkami vypiplali.

Ďalšie ďakujem patrí každému z Vás, ktorí ste prispeli 2% a tak sa nám rozhodli pomôcť Adelke dopriať ďalšie jej životné víťazstvá.

Ďakujeme OZ pre Hody a Hody Týmu za ich finančný dar, ktorý sa im podarilo vyzbierať pre našu Adelku a vďaka nim sme mohli absolvovať delfinoterapiu v Turecku. Takže ešte raz veľké ĎAKUJEM 🙏

Ďakujeme Nadácii PENTA za poskytnutie finančného daru 1000 eur. Vďaka nim sme Adelke mohli zaplatiť permanentky na rehabilitácie a logopédie v dennom centre Pomocníček v Seredi. Dokopy Adelka mohla absolvovať 55hodín terapii v tomto centre. Ďakujeme.